FSN0.75SV
TechflexTechflex
FSN0.75SV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FSN0.75SV
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/4" X 328' SILVER
lomakkeissa: 1.FSN0.75SV.pdf2.FSN0.75SV.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 17 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FSN0.75SV: n tekniset tiedot
Osa numero FSN0.75SV Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 328' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17 pcs Tietolomake 1.FSN0.75SV.pdf2.FSN0.75SV.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.013" (0.33mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Shield Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Copper, Tinned and Aramid Nestemäinen suoja -
Pituus 328' (100.00m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys Flame Retardant, Heat Resistant ominaisuudet Clean Cut, EMI Resistant, Shielded
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.000" (25.40mm)