GWN0.75BK
TechflexTechflex
GWN0.75BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GWN0.75BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
lomakkeissa: 1.GWN0.75BK.pdf2.GWN0.75BK.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
GWN0.75BK: n tekniset tiedot
Osa numero GWN0.75BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1252 pcs Tietolomake 1.GWN0.75BK.pdf2.GWN0.75BK.pdf
Leveys 2.938" (74.63mm) Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja Grip Wrap™ Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 50.00' (15.24m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip, Impact Resistant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -