H2P0.75CL
TechflexTechflex
H2P0.75CL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: H2P0.75CL
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200'
lomakkeissa: H2P0.75CL.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 728 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
H2P0.75CL: n tekniset tiedot
Osa numero H2P0.75CL Valmistaja Techflex
Kuvaus PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 728 pcs Tietolomake H2P0.75CL.pdf
Tyyppi Tubing, Flexible kutistuminen Ratio 2 to 1
Shrink Lämpötila 135°C Sarja Shrinkflex
Talteen Seinämän paksuus - Käyttölämpötila -35°C ~ 105°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Pituus 200.0' (61.0m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäläpimitta - Mukana 0.750" (19.05mm) Sisäläpimitta - Keräyspaperi 0.375" (9.53mm)
ominaisuudet Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing Yksityiskohtainen kuvaus Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)