HWN0.38BK
TechflexTechflex
HWN0.38BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HWN0.38BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/8" X 500' BLACK
lomakkeissa: 1.HWN0.38BK.pdf2.HWN0.38BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 578 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Viesti
HWN0.38BK: n tekniset tiedot
Osa numero HWN0.38BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/8" X 500' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 578 pcs Tietolomake 1.HWN0.38BK.pdf2.HWN0.38BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.038" (0.96mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Heavy Wall Muut nimet 1030-1237
HWN0.38BK-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Pituus 500' (152.40m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu UV Resistant
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.375" (9.53mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.750" (19.05mm) Väri Black