KVX1.25YL25
TechflexTechflex
KVX1.25YL25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KVX1.25YL25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW
lomakkeissa: 1.KVX1.25YL25.pdf2.KVX1.25YL25.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 558 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KVX1.25YL25: n tekniset tiedot
Osa numero KVX1.25YL25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 558 pcs Tietolomake 1.KVX1.25YL25.pdf2.KVX1.25YL25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus -
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Armor™ Käyttölämpötila -170°C ~ 160°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Kevlar® Aramid, Halogen Free Nestemäinen suoja Fuel Resistant
Pituus 25.00' (7.62m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu Environment Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.000" (50.80mm)
Väri Yellow Hiomasuojaus Cut Resistant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
T38F-C0
T38F-C0
valmistajat: Panduit
Kuvaus: SPIRAL WRAP 3/8" X 100' BLACK
Varastossa: 569 pcs
ladata: T38F-C0.pdf
RFQ
KVX1.25YL
KVX1.25YL
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1-1/4" X 125' YELLOW
Varastossa: 103 pcs
ladata: KVX1.25YL.pdf
RFQ
KVX0.25YL50
KVX0.25YL50
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1/4" X 50' YELLOW
Varastossa: 793 pcs
ladata: KVX0.25YL50.pdf
KVX0.50YL
KVX0.50YL
Kuvaus: SLEEVING 1/2" X 250' YELLOW
Varastossa: 117 pcs
ladata: KVX0.50YL.pdf
SW32 NA008
SW32 NA008
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: SPIRAL WRAP 0.315" X 25' NATURAL
Varastossa: 220 pcs
ladata: SW32 NA008.pdf
valmistajat: HellermannTyton
Kuvaus: SLEEVING 3/8" X 125' WHITE
Varastossa: 434 pcs
ladata: 170-03103.pdf
valmistajat: HellermannTyton
Kuvaus: SLEEVING 0.472" X 328' GRAY