NMN0.75BK75
TechflexTechflex
NMN0.75BK75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NMN0.75BK75
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK
lomakkeissa: 1.NMN0.75BK75.pdf2.NMN0.75BK75.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
NMN0.75BK75: n tekniset tiedot
Osa numero NMN0.75BK75 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1488 pcs Tietolomake 1.NMN0.75BK75.pdf2.NMN0.75BK75.pdf
Seinämän paksuus 0.040" (1.02mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving Sarja Nylon® Multi™
Muut nimet 1030-1321
NMN0.75BK75-ND
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Pituus 75.00' (22.86m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Vibration Resistant
Ympäristönsuojelu UV Resistant Halkaisija - Ulkopuolella 0.830" (21.08mm)
Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm) Yksityiskohtainen kuvaus Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 75.00' (22.86m)
Väri Black Hiomasuojaus Abrasion and Cut Resistant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
NMN0.88BK50
NMN0.88BK50
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.875" ID POLY 50' BLK
Varastossa: 1969 pcs
ladata: NMN0.88BK50.pdf
RFQ
NMN0.88BK
NMN0.88BK
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 0.875" ID POLY 200' BLK
Varastossa: 571 pcs
ladata: NMN0.88BK.pdf
RFQ
NMN0.75BK
NMN0.75BK
Kuvaus: SLEEVING 0.75" ID POLY 250' BLK