NMN1.75BK50
TechflexTechflex
NMN1.75BK50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NMN1.75BK50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
lomakkeissa: 1.NMN1.75BK50.pdf2.NMN1.75BK50.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 900 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
NMN1.75BK50: n tekniset tiedot
Osa numero NMN1.75BK50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 900 pcs Tietolomake 1.NMN1.75BK50.pdf2.NMN1.75BK50.pdf
Seinämän paksuus 0.060" (1.52mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving Sarja Nylon® Multi™
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Polyamide Monofilament, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant, Moisture Resistant Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Vibration Resistant Ympäristönsuojelu UV Resistant
Halkaisija - Ulkopuolella 1.870" (47.50mm) Halkaisija - Inside 1.750" (44.45mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 1.750" (44.45mm) 50.00' (15.24m) Väri Black