NSN0.50NY
TechflexTechflex
NSN0.50NY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NSN0.50NY
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1/2" X 500' YELLOW/NEON
lomakkeissa: NSN0.50NY.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 562 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
NSN0.50NY: n tekniset tiedot
Osa numero NSN0.50NY Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1/2" X 500' YELLOW/NEON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 562 pcs Tietolomake NSN0.50NY.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.070" (1.78mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Non-Skid™ Käyttölämpötila -40°C ~ 79°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 500' (152.40m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut, Slip Resistant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.750" (19.05mm)