PKN0.75BK
TechflexTechflex
PKN0.75BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PKN0.75BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 3/4" X 100' BLACK
lomakkeissa: 1.PKN0.75BK.pdf2.PKN0.75BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 274 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PKN0.75BK: n tekniset tiedot
Osa numero PKN0.75BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 100' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 274 pcs Tietolomake 1.PKN0.75BK.pdf2.PKN0.75BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® PEEK® Muut nimet Q7866188A
Käyttölämpötila -70°C ~ 260°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 materiaali Polyetheretherketone (PEEK), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 100' (30.48m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant, Heat Resistant
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.375" (34.93mm) Väri Black