SFA0.50RD50
TechflexTechflex
SFA0.50RD50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFA0.50RD50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
lomakkeissa: SFA0.50RD50.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 699 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SFA0.50RD50: n tekniset tiedot
Osa numero SFA0.50RD50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 699 pcs Tietolomake SFA0.50RD50.pdf
Seinämän paksuus - Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Silicone FR
Muut nimet SFA0.50RD-50
SFA0.50RD-50-ND
Käyttölämpötila -75°C ~ 220°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Fiberglass, Silicone Coated Nestemäinen suoja Oil Resistant
Pituus 50.00' (15.24m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - Ulkopuolella -
Halkaisija - Inside 0.500" (12.70mm) Yksityiskohtainen kuvaus Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)