SFC0.75WH
TechflexTechflex
SFC0.75WH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SFC0.75WH
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
lomakkeissa: SFC0.75WH.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 307 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SFC0.75WH: n tekniset tiedot
Osa numero SFC0.75WH Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 307 pcs Tietolomake SFC0.75WH.pdf
Seinämän paksuus - Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Silicone FR
Muut nimet SFC0.75WH-100
SFC0.75WH-100-ND
Käyttölämpötila -75°C ~ 220°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL VW-1
materiaali Fiberglass, Silicone Coated Nestemäinen suoja Oil Resistant
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - Ulkopuolella -
Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm) Yksityiskohtainen kuvaus White Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m)