SGH0.75RD
TechflexTechflex
SGH0.75RD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SGH0.75RD
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
lomakkeissa: SGH0.75RD.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 77 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SGH0.75RD: n tekniset tiedot
Osa numero SGH0.75RD Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77 pcs Tietolomake SGH0.75RD.pdf
Seinämän paksuus - Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Heavy Wall Silicone
Käyttölämpötila -85°C ~ 200°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Silicone Coated
Nestemäinen suoja - Pituus 100' (30.48m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
Halkaisija - Ulkopuolella - Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m) Väri Red