SSL1.50SV
TechflexTechflex
SSL1.50SV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSL1.50SV
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1.5" X 50' SILVER
lomakkeissa: 1.SSL1.50SV.pdf2.SSL1.50SV.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 325 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 325 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SSL1.50SV: n tekniset tiedot
Osa numero SSL1.50SV Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1.5" X 50' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 325 pcs Tietolomake 1.SSL1.50SV.pdf2.SSL1.50SV.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Stainless Steel XC Muut nimet 1030-1188
SSL1.50SV50
SSL150SV
Käyttölämpötila - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus Non Flammable materiaali Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free
Nestemäinen suoja Salt Water Resistant Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Resistant, Heat Resistant
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave Ympäristönsuojelu UV Resistant
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.125" (53.97mm) Väri Silver