TTN1.75SV
TechflexTechflex
TTN1.75SV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TTN1.75SV
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1.75" ID 100' SILVER
lomakkeissa: 1.TTN1.75SV.pdf2.TTN1.75SV.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 304 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TTN1.75SV: n tekniset tiedot
Osa numero TTN1.75SV Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1.75" ID 100' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 304 pcs Tietolomake 1.TTN1.75SV.pdf2.TTN1.75SV.pdf
Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm) Kirjoita attribuutit Convoluted - Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja ThermaShield® Tube
Muut nimet 1030-1150 Käyttölämpötila -60°C ~ 255°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus Non Flammable
materiaali Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Nestemäinen suoja Gasoline Resistant
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys Flame Retardant, Heat Resistant ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - Ulkopuolella 1.800" (45.72mm)
Halkaisija - Inside 1.750" (44.45mm) Yksityiskohtainen kuvaus Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 1.750" (44.45mm) 100' (30.48m)