WSU180-2000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU180-2000-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSU180-2000-R
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W
lomakkeissa: WSU180-2000-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
WSU180-2000-R: n tekniset tiedot
Osa numero WSU180-2000-R Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4823 pcs Tietolomake WSU180-2000-R.pdf
Paino - Voltage - lähtö 18V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.31" L x 2.09" W x 1.22" H (84.0mm x 53.0mm x 31.0mm)
Sarja WSU Region Käytössä North America
Virta (wattia) 36W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-1412
WSU1802000R
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 18V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 2A Johdon pituus 72" (1.83m)
Hyväksynnät cETLus Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WSU240-0500-R
WSU240-0500-R
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Varastossa: 10012 pcs
ladata: WSU240-0500-R.pdf
RFQ
WSU180-1330-13
WSU180-1330-13
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Varastossa: 6852 pcs
ladata: WSU180-1330-13.pdf
RFQ
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W