WSX075-3200-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX075-3200-R13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WSX075-3200-R13
Valmistaja / merkki: Triad Magnetics
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
lomakkeissa: WSX075-3200-R13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
WSX075-3200-R13: n tekniset tiedot
Osa numero WSX075-3200-R13 Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4781 pcs Tietolomake WSX075-3200-R13.pdf
Paino - Voltage - lähtö 7.5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Sarja WSX Region Käytössä International
Virta (wattia) 24W Polarisaatio Negative Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-2157
Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 7.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 3.2A
Johdon pituus 60" (1.52m) Hyväksynnät CE, cETLus, FCC, GS, RCM
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WSX075-3200
WSX075-3200
valmistajat: Triad Magnetics
Kuvaus: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W