PDUMH15HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH15HVNET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PDUMH15HVNET
Valmistaja / merkki: Tripp Lite
Tuotteen Kuvaus PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
lomakkeissa: 1.PDUMH15HVNET.pdf2.PDUMH15HVNET.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 183 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 183 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
PDUMH15HVNET: n tekniset tiedot
Osa numero PDUMH15HVNET Valmistaja Tripp Lite
Kuvaus PDU SWITCHED 200V - 240V 15A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 183 pcs Tietolomake 1.PDUMH15HVNET.pdf2.PDUMH15HVNET.pdf
Jännite - Input 230V Tyyppi PDU (Power Distribution Unit)
Sarja - Region Käytössä International
Ylikuormitussuoja - Muut nimet PDUMH15HVNET-ND
TL2208
Asennustyyppi Rack, Horizontal Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Media Lines Suojattu - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Steel ominaisuudet Load Meter
energia - Nykyinen - Max 15A