PDUMH20HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH20HVNET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PDUMH20HVNET
Valmistaja / merkki: Tripp Lite
Tuotteen Kuvaus PDU SWITCHED 200V-240V 8 OUTLET
lomakkeissa: 1.PDUMH20HVNET.pdf2.PDUMH20HVNET.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 165 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 165 pcs
  • Viesti
PDUMH20HVNET: n tekniset tiedot
Osa numero PDUMH20HVNET Valmistaja Tripp Lite
Kuvaus PDU SWITCHED 200V-240V 8 OUTLET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 165 pcs Tietolomake 1.PDUMH20HVNET.pdf2.PDUMH20HVNET.pdf
Jännite - Input 230V Tyyppi PDU (Power Distribution Unit)
Sarja - Region Käytössä North America
Ylikuormitussuoja - Asennustyyppi Rack, Horizontal
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Media Lines Suojattu -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Steel
ominaisuudet Load Meter energia -
Nykyinen - Max 20A Johdon pituus 12' (3.66m)