PDUMVR20NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PDUMVR20NETLX
Valmistaja / merkki: Tripp Lite
Tuotteen Kuvaus PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20
lomakkeissa: PDUMVR20NETLX.pdf
Varaston kunto 92 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
  • Viesti
PDUMVR20NETLX: n tekniset tiedot
Osa numero PDUMVR20NETLX Valmistaja Tripp Lite
Kuvaus PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 92 pcs Tietolomake PDUMVR20NETLX.pdf
Jännite - Input 100V, 120V, 127V Tyyppi PDU (Power Distribution Unit)
Sarja - Region Käytössä North America
Ylikuormitussuoja None Asennustyyppi Rack, Vertical
Media Lines Suojattu - Kotelon materiaali -
Nykyinen - Max 20A Johdon pituus 10' (3.05m)
Liitin - AC Output NEMA 5-20R (24) Liitin - AC-tulo NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Hyväksynnät NOM, UL AC Outlets 24
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PDUMVR20NET
PDUMVR20NET
valmistajat: Tripp Lite
Kuvaus: PDU SWITCHED 120V 20A 5-15/20R