PV100USB
Tripp LiteTripp Lite
PV100USB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PV100USB
Valmistaja / merkki: Tripp Lite
Tuotteen Kuvaus INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET
lomakkeissa: 1.PV100USB.pdf2.PV100USB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PV100USB: n tekniset tiedot
Osa numero PV100USB Valmistaja Tripp Lite
Kuvaus INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3066 pcs Tietolomake 1.PV100USB.pdf2.PV100USB.pdf
Voltage - lähtö 120VAC Jännite - Input 12VDC
Tyyppi Inverter Koko 3.94" L x 1.61" W x 3.27" H (100.0mm x 40.9mm x 83.0mm)
Sarja PowerVerter® kauko Capability No
Region Käytössä North America Virta - Output Surge 200W
Virta - Output Jatkuva 100W Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet USB Port(s)
Liitin - Jännite Input Cigarette Lighter Plug Liitin - AC Output NEMA 5-15R
AC Outlets 1
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PV1000FC
PV1000FC
valmistajat: Tripp Lite
Kuvaus: INVERTER 1000W 12VDC 2OUTLET