GL102E5J
U.S. SensorU.S. Sensor
GL102E5J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GL102E5J
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD
lomakkeissa: 1.GL102E5J.pdf2.GL102E5J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
GL102E5J: n tekniset tiedot
Osa numero GL102E5J Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 133551 pcs Tietolomake 1.GL102E5J.pdf2.GL102E5J.pdf
Sarja GL Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±5% Pakkaus / Case Bead, Glass
Käyttölämpötila -55°C ~ 300°C Asennustyyppi Through Hole
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.00" (25.40mm) Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 1k Bead, Glass