GR101B1M
U.S. SensorU.S. Sensor
GR101B1M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GR101B1M
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 100OHM 2826K BEAD
lomakkeissa: 1.GR101B1M.pdf2.GR101B1M.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
  • Viesti
GR101B1M: n tekniset tiedot
Osa numero GR101B1M Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 100OHM 2826K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Saatavana oleva määrä 5235 pcs Tietolomake 1.GR101B1M.pdf2.GR101B1M.pdf
Sarja GR Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 100
Resistance Tolerance ±20% Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Käyttölämpötila 300°C
Asennustyyppi Free Hanging Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.00" (25.40mm)