GT102B1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GT102B1K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GT102B1K
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD
lomakkeissa: 1.GT102B1K.pdf2.GT102B1K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
GT102B1K: n tekniset tiedot
Osa numero GT102B1K Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Saatavana oleva määrä 99130 pcs Tietolomake 1.GT102B1K.pdf2.GT102B1K.pdf
Sarja GT Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 1k
Resistance Tolerance ±10% Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Käyttölämpötila 260°C
Asennustyyppi Through Hole Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.00" (25.40mm)