GT202F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GT202F1K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GT202F1K
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3499K BEAD
lomakkeissa: 1.GT202F1K.pdf2.GT202F1K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
GT202F1K: n tekniset tiedot
Osa numero GT202F1K Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3499K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Saatavana oleva määrä 94537 pcs Tietolomake 1.GT202F1K.pdf2.GT202F1K.pdf
Sarja GT Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2k
Resistance Tolerance ±10% Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Muut nimet Q10189238
Käyttölämpötila 260°C Asennustyyppi Through Hole
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.00" (25.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS compliant by exemption