GT502F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GT502F1K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GT502F1K
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3499K BEAD
lomakkeissa: 1.GT502F1K.pdf2.GT502F1K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
GT502F1K: n tekniset tiedot
Osa numero GT502F1K Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3499K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-direktiivin mukaista poikkeusta
Saatavana oleva määrä 83168 pcs Tietolomake 1.GT502F1K.pdf2.GT502F1K.pdf
Sarja GT Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±10% Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Käyttölämpötila 260°C
Asennustyyppi Through Hole Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.00" (25.40mm)