KC302J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
KC302J2K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KC302J2K
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
lomakkeissa: 1.KC302J2K.pdf2.KC302J2K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
KC302J2K: n tekniset tiedot
Osa numero KC302J2K Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75632 pcs Tietolomake 1.KC302J2K.pdf2.KC302J2K.pdf
Sarja KC Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 3k
Resistance Tolerance ±10% Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Epoxy Käyttölämpötila 135°C
Asennustyyppi Free Hanging Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.50" (38.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant