KS103J34
U.S. SensorU.S. Sensor
KS103J34 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KS103J34
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR 10000OHM +/-0.10C
lomakkeissa: KS103J34.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
KS103J34: n tekniset tiedot
Osa numero KS103J34 Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus THERMISTOR 10000OHM +/-0.10C Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27983 pcs Tietolomake KS103J34.pdf
Sarja KS Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 10k
Resistance Tolerance ±0.1°C Virta - Max 30mW