PPG102C2
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG102C2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PPG102C2
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus SENSOR RTD 1KOHM 0.24% 2SIP
lomakkeissa: 1.PPG102C2.pdf2.PPG102C2.pdf
  • Viesti
PPG102C2: n tekniset tiedot
Osa numero PPG102C2 Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus SENSOR RTD 1KOHM 0.24% 2SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4136 pcs Tietolomake 1.PPG102C2.pdf2.PPG102C2.pdf
päättyminen PC Pins lämpötila kerroin ±3850ppm/°C
Sarja PPG Resistance Tolerance ±0.24%
Vastus @ 0 ° C 1 kOhms RTD-materiaali Platinum
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SIP
Muut nimet Q6525230 Käyttölämpötila -50°C ~ 500°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 1 kOhms RTD Platinum ±0.24% ±3850ppm/°C 500°C 2-SIP
nykyinen 1mA tarkkuus ±0.6°C