ST0R713B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST0R713B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST0R713B
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM
lomakkeissa: 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
  • Viesti
ST0R713B: n tekniset tiedot
Osa numero ST0R713B Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3788 pcs Tietolomake 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
Toleranssi ±25% Sarja ST
R @ Nykyinen 25 mOhms R 25 ° C 700 mOhms
Pakkaus Bulk Lead Spacing 0.310" (7.87mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 1.175" (29.85mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 700 mOhms ±25% 13A 1.175" (29.85mm) Nykyinen - Steady State Max 13A