VS-SD600R32PC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VS-SD600R32PC
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8
lomakkeissa: VS-SD600R32PC.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 663 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
  • Viesti
VS-SD600R32PC: n tekniset tiedot
Osa numero VS-SD600R32PC Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 663 pcs Tietolomake VS-SD600R32PC.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 600A
Jännite - Breakdown B-8 Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio B-8
Muut nimet *SD600R32PC
SD600R32PC
SD600R32PC-ND
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero VS-SD600R32PC
Laajennettu kuvaus Diode Standard 3200V (3.2kV) 600A Chassis, Stud Mount B-8 diodikonfiguraatiolla 35mA @ 3200V
Kuvaus DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.44V @ 1500A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 3200V (3.2kV) Kapasitanssi @ Vr, F -40°C ~ 150°C