MP910R0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP910R0L
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus MP910R0L 0.05% REELED
lomakkeissa: 1.MP910R0L.pdf2.MP910R0L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
MP910R0L: n tekniset tiedot
Osa numero MP910R0L Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MP910R0L 0.05% REELED Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 10793 pcs Tietolomake 1.MP910R0L.pdf2.MP910R0L.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±5ppm/°C
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja MP paneeli tila 910 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus -
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil