MPP2K5000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPP2K5000A
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus MPP2K5000A 0.05% BULK
lomakkeissa: 1.MPP2K5000A.pdf2.MPP2K5000A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
  • Viesti
MPP2K5000A: n tekniset tiedot
Osa numero MPP2K5000A Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MPP2K5000A 0.05% BULK Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4837 pcs Tietolomake 1.MPP2K5000A.pdf2.MPP2K5000A.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±2ppm/°C
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja MPP paneeli tila 2.5 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus -
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.5 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil