RBFCR2000DL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RBFCR2000DL
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus RBFCR2000DL 10 PPM REELED
lomakkeissa: 1.RBFCR2000DL.pdf2.RBFCR2000DL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
RBFCR2000DL: n tekniset tiedot
Osa numero RBFCR2000DL Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RBFCR2000DL 10 PPM REELED Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 10370 pcs Tietolomake 1.RBFCR2000DL.pdf2.RBFCR2000DL.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±10ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RBF paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus -
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -65°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil