Y0089412R000AR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: Y0089412R000AR23R
Valmistaja / merkki: Vishay Precision Group
Tuotteen Kuvaus RES 412 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
lomakkeissa: Y0089412R000AR23R.pdf
Varaston kunto 988 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
Y0089412R000AR23R: n tekniset tiedot
Osa numero Y0089412R000AR23R Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 412 OHM 0.05% 0.6W RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 988 pcs Tietolomake Y0089412R000AR23R.pdf
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Sarja RNC90Y paneeli tila 412 Ohms
Virta (wattia) 0.6W Pakkaus Strip
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) 0.336" (8.53mm)
ominaisuudet Non-Inductive Epäonnistumisprosentti R (0.01%)
Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Sävellys Metal Foil