ACM06US12
XP PowerXP Power
ACM06US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACM06US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
lomakkeissa: ACM06US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ACM06US12: n tekniset tiedot
Osa numero ACM06US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9117 pcs Tietolomake ACM06US12.pdf
Paino 0.176 lb (79.83g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 2.89" L x 1.67" W x 1.21" H (73.5mm x 42.5mm x 30.7mm)
Sarja ACM06 (6W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 6W Polarisaatio -
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-3660
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Sold Separately) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 500mA
Johdon pituus 70.9" (1.80m) Hyväksynnät CB, CE