ACM36US09
XP PowerXP Power
ACM36US09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACM36US09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL
lomakkeissa: ACM36US09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ACM36US09: n tekniset tiedot
Osa numero ACM36US09 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5489 pcs Tietolomake ACM36US09.pdf
Voltage - lähtö 9V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 3.93" L x 1.29" W x 2.34" H (96.7mm x 33.0mm x 59.5mm) Sarja ACM36 (36W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 36W
Polarisaatio - Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Muut nimet 1470-4469 Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C
Ei kuormaa virrankulutusta 75mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Multi-Blade (Sold Separately)
tuloliitin Multi-Blade (Sold Separately) muoto Wall Mount
tehokkuus Level VI, CoC Tier 2 Yksityiskohtainen kuvaus 9V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Johdon pituus 59" (1.50m)