ACS40US12
XP PowerXP Power
XP Power
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACS40US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 40W
lomakkeissa: ACS40US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ACS40US12: n tekniset tiedot
Osa numero ACS40US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2034 pcs Tietolomake ACS40US12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3000V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja * Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
ominaisuudet DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.34A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.34A