AEL15US36
XP PowerXP Power
AEL15US36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AEL15US36
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 15W
lomakkeissa: AEL15US36.pdf
  • Viesti
AEL15US36: n tekniset tiedot
Osa numero AEL15US36 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3046 pcs Tietolomake AEL15US36.pdf
Paino 0.364 lb (165.11g) Voltage - lähtö 36V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.58" L x 1.50" W x 1.42" H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm)
Sarja AEL15 (15W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 15W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level IV
Yksityiskohtainen kuvaus 36V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 420mA
Johdon pituus 48" (1.22m) Hyväksynnät CB, TUV, UL