AFE220PS48
XP PowerXP Power
AFE220PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AFE220PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 220W
lomakkeissa: AFE220PS48.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 789 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AFE220PS48: n tekniset tiedot
Osa numero AFE220PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 220W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 789 pcs Tietolomake AFE220PS48.pdf
Paino 2.3 lbs (1kg) Voltage - lähtö 48V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Sarja AFE220 (220W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 220W Polarisaatio -
Ulostuloliitin Rectangular, 6 Position Muut nimet 1470-2355
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level V
Yksityiskohtainen kuvaus 48V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 4.58A
Johdon pituus 70.9" (1.80m) Hyväksynnät CB, TUV, UL