AFM30US18
XP PowerXP Power
AFM30US18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AFM30US18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
lomakkeissa: AFM30US18.pdf
  • Viesti
AFM30US18: n tekniset tiedot
Osa numero AFM30US18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3835 pcs Tietolomake AFM30US18.pdf
Paino 0.565 lb (256.28g) Voltage - lähtö 18V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Sarja AFM30 (30W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 30W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-1008
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 18V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 1.67A Johdon pituus 37.4" (0.95m)