AFM45US12
XP PowerXP Power
AFM45US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AFM45US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
lomakkeissa: AFM45US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AFM45US12: n tekniset tiedot
Osa numero AFM45US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2895 pcs Tietolomake AFM45US12.pdf
Paino 0.565 lb (256.28g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Sarja AFM45 (45W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 48W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-1012
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 12V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Johdon pituus 37.4" (0.95m)
Hyväksynnät CB, TUV, UL Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AFM4400B
AFM4400B
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: FOOT CYLINDRICAL 3.94" DIA BLACK
Varastossa: 4470 pcs
ladata: AFM4400B.pdf
RFQ
AFM45US12C2
AFM45US12C2
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W