AFM60US12
XP PowerXP Power
AFM60US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AFM60US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
lomakkeissa: AFM60US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AFM60US12: n tekniset tiedot
Osa numero AFM60US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3024 pcs Tietolomake AFM60US12.pdf
Paino 0.78 lb (353.8g) Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.92" L x 2.44" W x 1.34" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm)
Sarja AFM60 (60W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 60W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-1016
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 12V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 5A Johdon pituus 37.4" (0.95m)