AHM100PS24C2-8
XP PowerXP Power
AHM100PS24C2-8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AHM100PS24C2-8
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W
lomakkeissa: 1.AHM100PS24C2-8.pdf2.AHM100PS24C2-8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AHM100PS24C2-8: n tekniset tiedot
Osa numero AHM100PS24C2-8 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1382 pcs Tietolomake 1.AHM100PS24C2-8.pdf2.AHM100PS24C2-8.pdf
Paino 1.1 lbs (499g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
Sarja AHM100 (100W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 100W Polarisaatio -
Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin Muut nimet 1470-1027
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C8 muoto Desktop (Class II)
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 24V 100W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 4.16A Johdon pituus 35.4" (0.9m)