AHM150PS24C2-8
XP PowerXP Power
AHM150PS24C2-8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AHM150PS24C2-8
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
lomakkeissa: 1.AHM150PS24C2-8.pdf2.AHM150PS24C2-8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AHM150PS24C2-8: n tekniset tiedot
Osa numero AHM150PS24C2-8 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1150 pcs Tietolomake 1.AHM150PS24C2-8.pdf2.AHM150PS24C2-8.pdf
Paino 1.3 lbs (589.7g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 7.80" L x 3.15" W x 1.45" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Sarja AHM150 (150W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 150W Polarisaatio -
Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin Muut nimet 1470-1037
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C8 muoto Desktop (Class II)
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 24V 150W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 6.25A Johdon pituus 35.4" (0.9m)