AJM90PS24
XP PowerXP Power
AJM90PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AJM90PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
lomakkeissa: AJM90PS24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
AJM90PS24: n tekniset tiedot
Osa numero AJM90PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1412 pcs Tietolomake AJM90PS24.pdf
Paino 0.772 lb (350.17g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 5.51" L x 2.80" W x 0.87" H (140.0mm x 71.0mm x 22.0mm)
Sarja AJM90 (90W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 90W Polarisaatio -
Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin Muut nimet 1470-3133
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 210mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C6
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 3.75A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB