ALM85US15
XP PowerXP Power
ALM85US15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALM85US15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W
lomakkeissa: ALM85US15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ALM85US15: n tekniset tiedot
Osa numero ALM85US15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1428 pcs Tietolomake ALM85US15.pdf
Voltage - lähtö 15V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 5.31" L x 2.44" W x 1.46" H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) Sarja ALM85 (85W)
Region Käytössä North America Virta (wattia) 85W
Polarisaatio - Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin
Muut nimet 1470-4046 Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C
Ei kuormaa virrankulutusta 150mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level VI, CoC Tier 2 Yksityiskohtainen kuvaus 15V 85W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 5.33A Johdon pituus 35.4" (0.9m)