ASB110PS12
XP PowerXP Power
ASB110PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASB110PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 110W
lomakkeissa: ASB110PS12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 490 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
ASB110PS12: n tekniset tiedot
Osa numero ASB110PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 110W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 490 pcs Tietolomake ASB110PS12.pdf
Paino 0.51 lb (231.33g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm)
Sarja ASB110 Virta (wattia) 110W
Pakkaus / Case 5-DIP Module Muut nimet 1470-2698
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 9.17A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 9.17A Hyväksynnät CB, CE, cURus, TUVgs