DLG75PS48
XP PowerXP Power
DLG75PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLG75PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 1.4A
lomakkeissa: DLG75PS48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
DLG75PS48: n tekniset tiedot
Osa numero DLG75PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 1.4A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2052 pcs Tietolomake DLG75PS48.pdf
Paino 2 lbs (907.2g) Voltage - lähtö 48V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Sarja DLG
Arvioinnit - Virta (wattia) 67W
Muut nimet 1470-1084 Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OTP, OVP, SCP tehokkuus 88%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1.4A 48V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.4A Hyväksynnät CE, EN, IEC, UL