DNR960TS24-I
XP PowerXP Power
DNR960TS24-I Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DNR960TS24-I
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 960W
lomakkeissa: DNR960TS24-I.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 236 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
  • Viesti
DNR960TS24-I: n tekniset tiedot
Osa numero DNR960TS24-I Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 960W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 236 pcs Tietolomake DNR960TS24-I.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 340 ~ 575 VAC (3PH)
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.39" L x 10.86" W x 4.96" H (111.3mm x 275.7mm x 125.9mm)
Sarja DNR960 Virta (wattia) 960W
Muut nimet 1470-3049 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Load Sharing
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 40A 340 ~ 575 VAC (3PH) Input
Nykyinen - Output (Max) 40A Hyväksynnät -