DPC30US05
XP PowerXP Power
DPC30US05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DPC30US05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 30W
lomakkeissa: DPC30US05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
DPC30US05: n tekniset tiedot
Osa numero DPC30US05 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2865 pcs Tietolomake DPC30US05.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.94" L x 0.89" W x 3.60" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Sarja DPC30 Virta (wattia) 30W
Muut nimet 1470-4052 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Hyväksynnät CE